رندوم کی چیست؟

 

رندوم کی استیم، سی دی کی های مخصوص استیم جهت دسترسی به یک گیم، استفاده از هر یک بستگی به شانس شما دارد؛ اسم بلیت بخت آزمایی حتما به گوشتان خورده است که شما با پرداخت یک مبلغ کم شانس برنده شدن در یک جایزه بزرگ را خواهید داشت.

 

در دنیای دیجیتال‌ هم موارد مشابهی را داریم؛ کلیدهای تصادفی Steam به عنوان یک خیابان منحصر به فرد و غیرقابل پیش بینی، برای علاقه مندان به دنبال تجربه بازی ها بصورت متمایز و تصادفی ظاهر شده اند.

 

رندوم کی چیست؟

 

کلیدهای تصادفی استیم، در واقع کلید های شانسی جهت فعال سازی یک بازی بصورت رندوم هستند، معمولاً با قیمت مقرون به صرفه ای نیز به فروش میرسند:

 

  • معمای آزاد شده

به خریداران کدی ارائه میشود که در هاله ای از رمز و راز قرار دارد و هویت بازی را پنهان میکند؛ این موضوع هیجان باز کردن یک هدیه غافلگیرکننده را نشان میدهد که ماهیت آن معلوم نیست.

 

  • تنوع در کتابخانه بازی

کلیدهای تصادفی Steam راهی برای مجموعه‌ ای از بازی‌ های متنوع در اختیارتان میگذارد تا علاوه بر افزایش لول استیم خود، بتوانید از حاشیه امن ( گیم های مورد علاقه ) خود خارج شوید و ژانرهای جدید گیم ها را نیز تجربه کنید.

 

  • دنیایی از بازی های مقرون به صرفه

این رویکرد به‌ عنوان مسئله ای مقرون‌ به‌ صرفه برای گسترش مجموعه ای از بازی‌ها عمل میکند،اکثر اوقات خرید رندوم کی مقرون به صرفه‌ تر از خرید بازی‌ها بصورت مستقیم است؛ این مورد برای گیمر هایی که از لحاظ بودجه به مشکل بر میخورند و به دنبال تجربیات مختلف هستند، جذاب است.

 

  • بررسی چالش های بالقوه

با اذعان به اینکه هر بازی دریافتی ممکن است با ترجیحات شخصی مطابقت نداشته باشد، احتمال به دست آوردن عناوین تکراری نیز وجود دارد! ایجاد تعادل بین هیجان غیرقابل پیش بینی بودن با جنبه های منفی احتمالی، بخشی از این معامله دو سر سود است.

 

============================================================================

 

نکته مهم 

 

به منظور دسترسی به کلید های رندوم استیم، میتوانید به بخش صفحه خرید رندوم کی استیم از سایت گیم کی 98 نیز مراجعه نمائید!

 

مراحل استفاده از رندوم کی نیازمند رعایت موارد خاصی میباشد؛ به منظور آشنایی با نحوه فعال کردن رندوم کی در استیم، میتوانید مقاله مرتبط با آن را در بخش وبلاگ گیم کی 98 مطالعه نمائید!

 

===========================================================================

 

استیم رندوم کی

 

 

تفاوت کلید های رندوم در استیم

 

شرکت استیم محصولی ارزان قیمت به نام رندوم کی را ارائه داده است؛ این محصول همانند بلیت بخت آزمایی، این شانس را به شما میدهد که با قیمت های مختلف و کیفیت های متفاوت شانس برنده شدن بازی های روز و با کیفیت را داشته باشید!

 

با خرید رندوم کی، این شانس را خواهید داشت تا بازی های مختلفی را بدست آورید، اما گفتنی است که: ارزش بازی شانسی که در اکانتتان دریافت میکنید، وابسته به کیفیت رندوم کی خریداری شده است؛ جدول زیر به شما کیفیت هر یک از رندوم کی های مورد نظر را نشان میدهد:

 

نوع رندوم کی

تعداد کلید دریافتی شانس بازی بالارده کیفیت
Bronze 1 5درصد پایین
Silver 1 10 درصد پایین
Gold 1 15 درصد پایین
Platinium 1 20 درصد معمولی
Dog 1 7 درصد پایین
Diamond 1 25 درصد معمولی
Octopus 1 28 درصد معمولی
Mega 1 35 درصد معمولی
Ultra 1 48 درصد معمولی
Cobra 1 33$-10$ بالا
Hydra 1 20$-10$ بالا
Tiger 1 30$-15$ بالا
Lion 1 45$-25$ بالا
Dragon 1 95$-45$ بالاترین
Alpha Package 2 70$-35$ بالاترین
Omega Package 2 55$-25$ بالا ترین
Gods Legend 2 100$-50$ بالاترین

 

 

قیمت های ذکر شده تضمینی و رندوم کی های پیشنهادی برای خرید  Hydra – Ultra – Tiger – Lion – alpha میباشند؛ چرا که شانس بدست آوردن بازی های با ارزش را برای شما بالا میبرد.

 

هرچه تعداد رندوم کی های خریداری شده بالاتر باشد شانس بردن بازی با کیفیت نیز بالا میرود، رندوم کی خریداری شده شما هیچگاه پوچ نمبشود اما امکان دارد بازی تکراری نیز بدهد!

 

bernard Hauser
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *